Prowadzenie księgowości Biuro Libro Gorzów Wielkopolski

Jeśli szukasz pomocy w obsłudze spraw związanych z księgowością, dobrze trafiłeś. Zajmujemy się prowadzeniem ksiąg rachunkowych, podatkowej księgi przychodów i rozchodów (księgowość uproszczona) oraz ewidencji ryczałtowej, a także rozliczeniami z ZUS i sprawami kadrowo-płacowymi.

Księgowa w Gorzowie Wlkp.

Chcesz, by usługi księgowe w Gorzowie Wlkp. były prowadzone sprawnie i bez zarzutów? Skontaktuj się z nami. Chętnie Ci pomożemy. Wyróżnia nas przede wszystkim doświadczenie. Współpracowaliśmy zarówno z dużymi spółkami, jak i niewielkimi podmiotami gospodarczymi. Jesteśmy terminowi i uczciwi. Możesz być pewien, że wszelkie dostarczone informacje traktujemy jako poufne. Cechuje nas przede wszystkim profesjonalizm i wiarygodność. Bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za rozliczenia. Jesteśmy ubezpieczeni na 10 tys. euro w przypadku szkód związanych z prowadzeniem ksiąg rachunkowych. Księgowość Gorzów Wielkopolski w naszym wykonaniu jest na bardzo wysokim poziomie.

Księgowość Gorzów Wielkopolski

Wyróżnia nas nie tylko indywidualne podejście i fachowość, ale przede wszystkim szeroki wachlarz usług. Prowadzimy pełną i uproszczoną księgowość, księgi rachunkowe, a także ewidencję środków trwałych i wyposażenia. Sporządzamy sprawozdania finansowe (bilans, rachunek zysków i strat, informacja dodatkowe), zeznania roczne (CIT – 8 , PIT – 36, PIT – 36 L). Ponadto rozliczamy zaliczki na podatek dochodowy w trakcie roku, wykonujemy raporty kasowe, księgujemy dokumenty do PKPiR, ewidencjonujemy środki trwałe i wyposażenie. Dodatkowo, prowadzimy dokumentację i rozliczenia ZUS oraz ewidencję ryczałtową, księgujemy dokumenty do ewidencji przychodów, prowadzimy ewidencję środków trwałych, wyliczamy zaliczki na podatek dochodowy. Sporządzamy i przekazujemy do urzędu skarbowego zeznania podatkowe, rozliczamy VAT, ewidencjonujemy VAT sprzedaży i zakupu, rozliczamy VAT przy transakcjach wewnątrzwspólnotowych. Zajmujemy się sporządzaniem deklaracji VAT-7 i VAT-7K, VAT-UE.

Szybko i na czas...

Nasza księgowa z Gorzowa Wlkp. ma ogromne doświadczenie, dzięki któremu jest w stanie wykonać zlecone usługi terminowo. Jesteśmy elastyczni i zapewniamy kompleksową pomoc. Prowadzenie księgowości w Gorzowie Wlkp nie jest naszą jedyną działalnością. Oprócz tego zajmujemy się sprawami kadrowo-płacowymi i pomagamy w zakładaniu i rejestracji firmy. Jesteśmy mobilni, przyjeżdżamy do siedziby Twojej firmy po odbiór dokumentów. Zaufało nam już setki klientów z wielu różnych branży.