Prowadzenie ksiąg rachunkowych w Gorzowie Wlkp

Powierz nam prowadzenie ksiąg rachunkowych

Jeśli prowadzisz księgi rachunkowe, powierz to zadanie nam. Mamy wieloletnie doświadczenie w tym zakresie i obsługujemy różne firmy: od niewielkich podmiotów gospodarczych po duże spółki.

Prowadzenie ksiąg rachunkowych to duża odpowiedzialność. Współpracując z nami, możesz mieć pewność, że wszystko będzie poprawnie zrealizowane. Zatrudniamy tylko wykwalifikowane księgowe. Mamy ubezpieczenie OC, w wysokości 10 tys. euro, w przypadku szkód wyrządzonych w związku z prowadzeniem ksiąg rachunkowych.

Biuro Libro prowadzi księgi rachunkowe w Gorzowie Wielkopolskim

Zaufało nam już wielu klientów z okolic Gorzowa Wielkopolskiego. Wyróżnia nas nie tylko terminowość i rzetelność, ale także fakt, że sami przyjeżdżamy po dokumentację firmową. Korzystamy ze znanych programów. Księgi rachunkowe (podatkowe) oraz podatkową księgę przychodów i rozchodów (PKPiR) prowadzimy z wykorzystaniem produktu SAGE SYMFONIA.

Dobra współpraca to podstawa

Prowadzenie ksiąg rachunkowych w Gorzowie Wlkp. wymaga dobrej współpracy między biurem rachunkowym a firmą. Wszystko ma być przeprowadzone rzetelnie i na czas. Każda operacja finansowa musi być uwzględniona. Stąd też nie obejdzie się bez dobrej komunikacji. Właściciel firmy powinien na bieżąco przekazywać wszystkie informacje, a w razie wątpliwości pytać. Jasny przepływ danych jest bardzo ważną kwestią

 

Nie tylko księgowość

Prowadzimy kompleksowe spektrum działań. Zajmujemy się nie tylko księgowością, ale również pomagamy przy zakładaniu i rejestracji firmy oraz prowadzimy sprawy kadrowo-płacowe. Zajmujemy się także sporządzaniem informacji o uzyskanych przez pracowników dochodach (PIT-11, PIT-8B) i sporządzaniem rocznych deklaracji PIT-4R. Prowadzimy również akta osobowe osób zatrudnionych w Twojej firmie. Przygotowujemy projekty umów o pracę, umów cywilnoprawnych. Ponadto kontrolujemy terminy okresowych badań lekarskich oraz ewidencjonujemy urlopy wypoczynkowe. Rozliczamy także delegacje i opracowujemy roczne zeznania podatkowe osób prywatnych: PIT-37, PIT-36, PIT-36L.