Pełna obsługa księgowa Biuro Libro Gorzów Wielkopolski

Pełna księgowość to zadanie dla nas

Musisz prowadzić pełną księgowość? Zaufaj profesjonalistom. Mamy doświadczenie. Współpracujemy zarówno z dużymi spółkami, jak i niewielkimi podmiotami gospodarczymi. Skontaktuj się z nami. Chętnie Ci pomożemy.

Pełna księgowość jest bardzo wymagająca. Żeby dobrze ją przeprowadzić, trzeba się na tym znać i skrupulatnie notować wszelkie operacje finansowe, również te bezgotówkowe. Potrzebna jest także ścisła współpraca między biurem rachunkowym a szefem firmy. Celem pełnej rachunkowości jest nie tylko obliczanie podatku, ale również prezentacja sytuacji finansowej firmy.

 

Dlaczego warto z nami współpracować?

Przede wszystkim dlatego, że mamy doświadczenie. Prowadzimy rachunki wielu firm. Pilnujemy terminów. Przyjeżdżamy po odbiór dokumentów. Ponadto, wyróżnia nas szeroki zakres usług. Nie tylko prowadzimy księgowość, ale także zajmujemy się obsługą kadrowo-płacową: sporządzamy listę płac, obliczamy miesięczne zaliczki na podatek dochodowy od osób zatrudnionych, przygotowujemy i przekazujemy do ZUS zgłoszenie ubezpieczenia zdrowotnego i społecznego oraz obliczamy miesięczne składki i sporządzamy deklaracje ZUS, które przesyłamy w formie elektronicznej. Dodatkowo opracowujemy informacje o uzyskanych przez pracowników dochodach, a także pomagamy w założeniu i rejestracji firmy.

 

Stała obsługa księgowa w Gorzowie Wlkp.

Prowadzenie pełnej księgowości to duża odpowiedzialność. Ewidencji podlega w zasadzie wszystko, co może mieć wpływ na wyniki finansowe przedsiębiorstwa, a więc zarówno operacje gotówkowe, jak i bezgotówkowe czy też np. groźba wypłaty odszkodowania. Reguły prowadzenia pełnego księgowania są identyczne dla wszystkich firm i określają je przepisy – m.in. Ustawa o Rachunkowości i Międzynarodowe Standardy Rachunkowości. Pełna obsługa księgowa w Gorzowie Wlkp. to przede wszystkim skrupulatna praca. Najmniejsza pomyłka czy niedopatrzenie może słono kosztować. Stąd też konieczna jest ścisła współpraca i bieżące przekazywanie wszelkich informacji finansowych. Żadna faktura nie może zostać pominięta. Konieczna jest stała obsługa księgowa w Gorzowie Wlkp.